SPECIALISTA NA FOTODÁRKY

Foto na plátno

Dostaňte své nejpovedenější snímky tam, kde od nich nepůjde odtrhnout oči. Fotoobraz z vlastní fotky si můžete pověsit do kanceláře, obýváku nebo ho poslat rovnou do galerie, patříte-li k profesionálním fotografům. Tisk na plátno pozvedne na zcela jinou úroveň jak umělecké fotografie, tak i střípky z vašeho posledního rodinného focení.

Image
Image

Kalendáře

Vaše vzpomínky zachycené na fotografiích Vás budou provázet celým rokem právě díky kalendáři. Ať už ho sestavíte pro sebe nebo své blízké, můžete ho darovat díky libovolnému počátečnímu měsíci téměř kdykoliv.

Puzzle

Proměňte své nejkrásnější fotografie v originální hračky. Vychutnejte si své fotografie kousek po kousku v podobě puzzle.
Image
Image

Podložka pod myš

Chcete trochu povzbudit při práci na PC? Může být s touto osobní podložkou pod myš! Neklouzavá podložka z mechové pryže je na speciálně upravené horní straně potištěna fotografií podle vašeho vlastního výběru. 

Image

Nádoby na pití

Vychutnejte si doušek po doušku z Vašeho oblíbeného hrnečku s fotkou. Neztrácejte čas s výběrem sériově vyráběných hrnků, raději si pořiďte svůj vlastní originál. Vaše fotografie na opravdovém hrnečku Vám zpříjemní jakýkoli nápoj.

Foto na polštář

Vaši blízcí nejsou s Vámi a Vy je přesto potřebujete? Nejoblíbenější fotopolštář z přijemně měkkého materiálu, potištěný fotografií zpříjemní dny, kdy se cítíte sami. Ideální i na cestování, možnost objednat tři různé velikosti.
Image
Image

Trika s Vaší fotografií

Stále chodíte po nákupech a hledáte své vysněné tričko? Už nikam nechoďte a vytvořte si ho z pohodlí domova. Sestavte si ho z fotky či obrázku a libovolného tematického designu doplněný o vlastní text.
Samozřejmě tričko můžete využít i k jiným účelům - co takhle originální týmová trička na teambuilding, přátelské utkání nebo jako narozeninový dárek, který Vám připomene společné zážitky.